Yüksek lisans ve doktora seviyesinde mühendislerimiz ile kurumlara özel sanal gerçeklik tabanlı teknolojik çözümler üretiyoruz.

Hakkımızda

Redlab Mühendislik Tübitak Bigg desteğini alarak kurulmuş ileri teknoloji odaklı çalışmalar yapan AR-GE firmasıdır. Sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak proje geliştirmenin yanında VR teknolojisi ile ilgili araştırma geliştirme çalışmaları yapmakta, VR teknolojisinin ilerlemesine katkı sağlayacak yenilikçi çözümler üretmektedir.

Sanal Gerçeklik

Farklı alanlardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel sanal gerçeklik tabanlı uygulamalar geliştirmekteyiz.

Yapay Zeka

Müşterilerimizin projeleri dahilinde yapay zeka tabanlı ileri seviye yazılım uygulamaları geliştirmekteyiz.

Özel Çözümler

Mevcut uygulamalarımızın dışında tamamen kuruma veya projeye özel sanal gerçeklik tabanlı uygulamalar, simülasyonlar, simülatörler geliştirmekteyiz.

Neden Sanal Gerçeklik?

Sanal gerçeklik uygulamaları gerçek hayatta yapılması mümkün olmayan veya yapılması maliyetli olan durumları simüle etmek için kullanılmaktadır. Sanal gerçekliği arttırmak için simülasyon içerisinde gerçek hayattaki gibi yürüyebilir, sanal objeleri elleriniz ile tutabilirsiniz.

Sanal gerçeklik uygulamaları için Unity ve Unreal fizik motorlarını kullanarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda simülasyonlar oluşturulmaktadır. Bu simülasyonlar ile birlikte çalışan mekatronik simülatör sistemler geliştirilmetkedir.
Makinist eğitimi vermek için gerçek bir tren kullandırmak yerine sanal tren uygulaması ile trenin içindeymiş gibi eğitimler verilebilmektedir. İnşaat halinde olan yapıların tamamlanmış halini sanal ortamda gezebilir, odalarını inceleyebilirsiniz. Fizik tedavi gören hastaların yapması gereken hareketleri daha eğlenceli hale getirerek motivasyonlarını arttırabilirsiniz. Gerçek hayatta yapılması mümkün olmayan veya maliyetli olan herşeyi sanal ortamda düşük bütçeler ile yapabilirsiniz.
Gerçeğini yapmak için zaman ve alan harcamak yerine sanal gerçeklik ile hızlı bir şekilde oluşturulan simülasyonlar sayesinde yapmak istediğiniz uygulamayı daha kısa zamanda ve daha az alana ihtiyaç duyarak yapabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Teknolojisini Kullanarak Verdiğimiz Özel Hizmetler

Yazılım

Sanal gerçeklik projelerinizde yapay zeka, big data, nesnelerin interneti gibi özel yazılım çözümleri sağlamaktayız.

Donanım

Projeniz için en uygun sanal gerçeklik gözlüklerini ve diğer sistem gereksinimlerini karşılıyoruz.

Simülatörler

Sanal gerçeklik gözlükleri ile eş zamanlı olarak çalışan özel mekatronik simülatör sistemler geliştirmekteyiz.

Özel Sistemler

Projeleriniz kapsamında sanal gerçeklik ve diğer çözümlerin bir arada olduğu sistemler üretmekteyiz.