Sanal Gerçeklik Tabanlı İnşaat ve Mimari Uygulamalarımız

Sanal Örnek Daire

İnşaat sürecindeki yapıları sanal gerçeklik tabanlı simülasyonlar sayesinde son halini inceleyebilir, odaların içerisinde gezebilirsiniz. Sanal gerçeklik tabanlı inşaat uygulamaları sayesinde örnek daire (Mock-Up) kurulumu yerine sanal ortamda örnek daireler oluşturabilirsiniz. Kullanıcı oda içerisindeki dekorasyonu, renkleri, dokuları istediği gibi değiştirebilmektedir. Oda içerisinde yürüyebilmektedir.

Sanal gerçeklik tabanlı oda simülasyonları için teknik ve mimari çizimler sanal gerçekliğe uygun 3 boyutlu hale getirilmektedir. Odaların içerisine mobilya, aksesuarlar vb. modeller eklenerek odaların son hali oluşturulmaktadır. Kullanıcı sanal gerçeklik gözlüklerini takarak oda içerisinde gezebilmektedir. Pencelerden dışarısı izlenebilmektedir. Kullanıcılar odalar hakkında bilgi alabilmektedir. Sanal gerçeklik tabanlı ses ve müzik dinletilebilmektedir.

Sanal Bina ve Çevresi

İnşaat sürecindeki binaları sanal gerçeklik tabanlı simülasyonlar sayesinde son halini inceleyebilir, bahçesinde gezebilirsiniz.

Bina ve çevresi teknik ve mimari çizimlere göre modellenmektedir. İnşaat halindeki binaların tamamlanmış halini sanal gerçeklik deneyimi ile sunabilirsiniz. Kullanıcılar binalar etrafında yürüyebilir, sanal ortamda tamamlanmış binaları ve çevreyi inceleyebilirler.

Özel Uygulamalar

İnşaat ve Mimari firmalar için özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik başta olmak üzere ileri yazılım uygulamaları alanlarında kurumlara özel çözümler üretmekteyiz.

Yapıları daha iyi tanıtabilmek için kurumlara özel yenilikçi ileri teknoloji uygulamalar geliştirmekteyiz.